İstanbulCota Group®  - Bütünsel İş Hizmetleri

Etiket; bütünsel iş hizmeti, bütünsel danışmanlık, entegre iş hizmeti, bütünsel iş çözümleri, istanbul, Türkiye, bütünsel muhasebe hizmetleri, bütünsel iş çözümleri, entegre iş çözümleri , bütünsel iş hizmetleri istanbul

        Bütünsel iş hizmetleri temin eden İstanbulCota Group®, girişimcilere uygun maliyetli, yenilikçi ve pragmatik çözümler sunmaktadır. Bu sayede, girişimcilerin şirket kuruluşu ve ticari faaliyetlerindeki maliyetlerini minimum düzeyde tutamayı hedeflemektedir.

 

      İstanbulCota Group® olarak, girişimcilere sağladığımız hizmetler ve destekler, belirli konular ve sektör ile sınırlı değildir. 

 

      İstanbulCota Group® , şirket kuruluşu, muhasebe, bordrolama, eğitim ve dışkaynak hizmetlerinin yanısıra, firmaların ihtiyaç duydukları diğer konularda da, kendi kaynaklarını kullanarak , firmalara rehberlik etmektedir. Örneğin; Türkiye'de şirket kurmuş bir yabancı girişimcinin ihtiyaçları doğrultusunda, çalışma izni başvurusu, ikamet izni başvurusu, pazar araştırması, ürün araştırması, tercümanlık, personel/işgücü temini gibi, tamemen firmanın ihtiyaçlarına, yenilikçi çözümler geliştirmeye odaklanmıştır.

 

    İstanbulCota Group® dünya standartlarıyla, tüm sektörler ve firmalar için geliştirdiği uygun maliyetli ve bütünsel iş hizmetleri ile her yıl katlanarak büyümektedir. Bulunduğu kulvarda sektör liderliğine doğru emin adımlarla ilerleyen İstanbulCota Group® personele, teknolojiye ve iş süreçlerine sürekli yatırımlar yapmaktadır. 

gallery/holistic business solutions2