HAKKIMIZDA 

   İstanbulCota Group® ( istanbulCOTA   Grup Yönetişim Danışmanlık Bilişim Eğitim Hiz.LTD. ŞTİ.)  kişilere ve kuruluşlara, anahtar teslim şirket kuruluşu, mali danışmanlık, finans, bordro, insan kaynakları, bilişim ve eğitim hizmetleri vermektedir. Kendi mesleki alanlarında tam yetkinliğe sahip, Avukat, Denetçi,  Eğitmen,Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, İK Uzmanı ve Yazılım Uzmanlarının, şirketler ve işletmelerin tüm iş süreçlerine pratik çözümler temin etmek için mesleki bilgi ve tecrübelerini birleştirdikleri bir grup şirketidir.   

 

     İstanbulCota Group® bünyesinde oluşturulan bu çözüm grubu ile , mali ve yasal mevzuatlar karşısında güçlü bir bilgi sinerjisi oluşmaktadır.  Müşterilerimiz  bu çözüm grubunun toplam bilgi ve tecrübelerinden faydalanırlar. Bu sayede, İşletmeler  ve firmalar, ihtiyaçları için  gerekli olan en yenilikçi ve en uygun pratik çözümleri, bütünsel çözüm merkezi olan İstanbulCota Group® 'dan elde edebilmektedirler.

 

      İstanbulCota Group® yönetim danışmanlığı, muhasebe hizmetleri, bordro hizmetleri, insan kaynakları yönetimi, denetim ve eğitim hizmetleri ile,  işinizin tüm yönlerini desteklemeye odaklanmıştır.  Grup ortaklarımız, sizlerle işbirliği içerisinde hareket ederek, iş süreçleri ve prosedürlerinizin , yerel ve uluslararası mevzuatlara uyumlu olup olmadığını konularında sizlere yol göstermektedir. 

      

       İstanbulCota Group® olarak, sunduğumuz bütünsel hizmetler ile, girişimcilerin, şirket kuruluşu ve sonrasındaki masraf ve maliyetlerini minimum düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Dinamik yapımız ve çok yönlü engin tecrübelerimiz ile müşterilerimizin pahalı maliyet tuzaklarına düşmemeleri konusunda yol gösteriyor  ve en uygun çözümleri üreterek,  çözüm ortaklarımız ile en uygun maliyetlerle sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren  personele, süreçlere ve  teknolojiye sürekli yatırım yaptık, yapıyoruz ve yapacağız.

 

 Ticari başarınıza sağlayacağımız katkıları öğrenmek için iletişime geçiniz.