HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

    İstanbulCota Group® olarak, İstanbul / Türkiye merkezli olarak , Türkiye nin ve Dünyanın her yerindeki şirketlere, girişimcilere ve organizasyonlara , anahtar teslim şirket kuruluşu, mali danışmanlık, muhasebe danışmanlığı,  bordro dışkaynak , yasal iş adresi,  çalışma & oturma izni , eğitim & iş geliştirme gibi işinizi her yönüyle destekleyecek bütünsel iş hizmetleri sağlıyoruz. 


    Teknolojinin hızlı ilerleyişiyle birlikte, şirketlerin yükümlü olduğu tüm yasal başvurular, beyanlar ve bildirimler, elektronik ortama aktarılmıştır. Daha önceleri, vergi dairesi, ticaret odası, sgk gibi kurumlara gitmek gerekliyken, artık, tüm başvuru ve işlemler elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir. 


      Bu sayede, İstanbul 'daki şirket merkezimizden , Trabzon, Adana , Diyarbakır (Türkiye 'nin herhangi bir şehri ) 'daki bir şirketin kuruluş işlemlerini yapabiliyoruz.  Şirketin Bordro & Sigorta, Finans & Muhasebe işlemlerini hızlıca yapabiliyoruz.  Türkiye Cumhuriyeti 'nde bulunan  tüm şehirlerimizde ki , şirketlere ve girişimcilere,  aynı şekilde bütünsel iş hizmetleri sunuyoruz. 


      İstanbul dışında olan müşterilemize , 7/24 telefon, whatsapp ve email aracılığıyla ihtiyaç duydukları tüm desteği saylıyoruz. Müşterilerimizin, aylık belgelerini, gerekli olması durumunda, ayda bir defa kargo ile yönlendirmesi yeterli oluyor. Tüm kanuni işlem ve prosüdürleri yerine getirip, şirketin mali durumlarını , her ay şirket yöneticilerine raporluyoruz.