NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ  ? 

1- Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz,  tam yetkinliğe sahip Mali Müşavir, Avukat, Bilgisayar-Yazılım Mühendisi Ve İnsan Kaynakları Uzmanlarından oluşan çalışma  grubumuzun toplam bilgi ve tecrübelerinden faydalanırlar, 

 

2- Tek bir servis sağlayıcıdan bir çok hizmeti, tek faturada  paket olarak, yüksek kalite standartlarıyla ve çok uygun maliyetlerle temin edebilme olanağı sunarız (Şirket kuruluşu, muhasebe, bordro, dışkaynak kullanımı, web site kurulumu, yasal iş adresi-sanal ofis, çalışma / ikamet izinleri, yönetim danışmanlığı, eğitim hizmetleri) 

 

3- İşinizin özellikleri ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, tüm yönleriyle işinizi desteklemeye odaklanmış, özel pragmatik çözümler üretiriz. Bu sayede, Pahalı maliyet tuzaklarına düşmemeniz konusunda yol göstererek, mevcut kaynaklarınız yeterli olduğu sürece, yeni maliyetlere yönlendirmeyiz. 

 

4- Mali mevzuat ve yasalar karşısında, işinizi takip eden, koruyan ve geliştiren profesyonel bir çalışma grubunun varlığından gelen rahatlık ve güveni temin ederiz. Karşılaşılabilecek risklere karşı, önceden hazırlıklı olmanızı sağlarız. 

 

5- İşimizin yeterli ve kaliteli yapılmasına yettiği sürece, gerekli olmayan, fuzuli ve lüks harcamalar yapmayız. Bu sayede , müşterilerimizin ihtiyacı olan en kaliteli hizmeti en uygun maliyetlerle sunarız. 

 

6- Grup ortaklarımız arasındaki yazılım şirketi ile, ön muhasebe takibi, bordro görüntüleme, personel izin takibi, insan kaynakları  ve masraf takibi gibi ihtiyaçlarınız için, uygun maliyetlerle bilişim çözümleri geliştiriyoruz.

 

7- Grup ortaklarımız arasında Mali Müşavirlik ve Hukuk Danışmanlığı şirketleri bulunması, mevzuat ve yasalar karşısında , iş ortaklarımızı desteklemektedir

 

8- Dinamik yapımızla, kuruluşumuzdan itibaren  personele, süreçlere ve  teknolojiye yatırım yaptık, yapıyoruz, ve yapacağız. Bu yaklaşımımızla , kurulduğumuzdan beri yüzlerce kuruluşa güven sağladık. 

gallery/accounting tax payroll support istanbulcota group

Neden İstanbulCota Group® ?

Bütünsel İş Hizmeti ; İşiniz için ihtiyacınız olan hizmetleri tek bir servis sağlayıcıdan temin etme olanağı

Uygun Fiyat; Dışkaynak hizmetlerimizle ek personel çalıştırmak zorunda değilsiniz

EKSTRA ; Muhasebe/Bordro yazılımı, personel, SKG sigorta , tazminat vb. maliyetleriniz olmaz

Güvenlik ; Bilgileriniz için en üst düzeyde gizlilik ve koruma sağlanır

Rahatlık ; İşinizi takip eden, geliştiren ve koruyan  profesyonel bir çalışma grubun varlığından gelen rahatlık 

Hız; İşiniz hızlı ve eksiksiz yapılır

Raporlama ; İşinizin durumu ve ticari faaliyetlerinizin sonucu aylık olarak raporlanır. 

Destek ; Tüm soru ve ihtiyaçlarınız için destek alırsınız

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?