Şirket kurma sürecinde işletmeniz için fiziksel bir işyerine ihtiyacınız yoksa, ihtiyaç duyduğunuz ofis adresi için yasal bir adres kiralayarak ofis giderlerinizi minimumda tutarsınız. Ayrıca işyerine aidat, elektrik, su, internet , stopaj gibi genel masrafları da ödemezsiniz.

 

 

           Yasal iş adresi - Sanal Ofis Hizmetlerimizde;

 

 • Firmanızın Posta - Kargo takibi yapılır ve size bilgi verilir

 • Sekreterya Desteği Sağlarız

 • İsterseniz kargo ve postalarınız farklı adreslere yönlendirilebilir,

 • Şirketinize atanan telefon hattına profesyonel sekreterlik ekibi tarafından cevap verilir. İsterseniz cep telefonunuza aktarılır. İstediğiniz durumlarda size haber verilecek ve anında posta yoluyla bilgilendirileceksiniz.

  

 

    Ek olarak,  Avukat, Yazılım Uzmanı, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir,Reklam Danışmanı çözüm ortaklarımızla;

 

 • Web sitenizi kuruyor ve tasarlıyoruz,

 • Şirketinizin anahtar teslim olarak kuruluşunu yapıyoruz. 

 • Ticaret Odası , Vergi Dairesi, SGK kurumları için başvurunuzu yapıyoruz,

 • Kartvizit, Makbuz, Fatura, İrsaliye vb. Belgelerinizi hazırlıyoruz,

 • Avukat çözüm ortağımız ile hukuki danışmanlı veriyoruz, 

 • Serbest Muhasebeci Mali Müşavirçözüm ortağımız ile muhasebe işleriniz için danışmanlık veriyoruz,

 • Şirketiniz için yarı zamanlı çalışacak ve düzenli olarak size şirket faturalarını, borçlarını ve alacaklarını organize etme ve müşterilerinizi karşılama gibi özel iş ihtiyaçlarınız için bilgi ve raporlama sağlayan bir personel sağlıyoruz.

 • İhtiyaçlarımızın birçoğu için çok makul bir maliyetle paket servis ayrıcalıkları sağlıyoruz.

İstanbulCOTA Group® 'un sunduğu, Anahtar Teslim hizmetler ile işinize odaklanmak artık çok daha kolay

   Şahıs şirketi, Limited şirket ve Anonim şirket kuruluşu ile ilgili İstanbulCOTA Group ‘dan profesyonel bir ekip desteği alarak şirket kuruluşunuzu yapabilirsiniz.

Şirket Kuruluşu

Yasal Adres Barındırma

   Şirketinizin merkez veya şube adresini, yasal adres olarak barındırabilir veya bu adresli posta, kargo ya da kartvizit adresi olarak kullanabilirsiniz.

Posta Kargo Takibi

    Kiraladığınız ofis adresine gelen posta ve kargolar sizin adınıza teslim alınıp, anlık olarak size mail yolu ile bildirilir.

    Profesyonel ekibimiz tarafından teslim alınan gönderileriniz dilediğinizde farklı bir adrese yönlendirme işlemi yapılabilir. Mektup/zarf gönderileriniz talebiniz doğrultusunda taranarak mail yolu ile sizinle paylaşılır.

 

Sekreterya Hizmeti

      Şirketinize özel olarak tahsis edilen (0212, 0850 alan kodlu) telefon hattı üzerinden gelen çağrılar şirketinizin ismi ile karşılanır, dilerseniz bu çağrılar tarafınıza aktarılır veya mail yolu ile anlık olarak bildirimi gönderilir.

Web Site Kurulumu / Tasarımı

          Yazılım uzmanlarımızdan, işinize özel ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda web site kurulumu ve tasarımı konularında destek alabilirsiniz.

Dış Kaynak - Personel Temini

     Şirket faturalarının düzenlenmesi, borç ve alacakların takibi, müşterilerinizin karşılanması gibi işinize özel ihtiyaçlarınız için, yarı zamanlı çalışıp size düzenli bilgi ve raporlama yapacak, size bağlı bir personel temin edebilirsiniz.  

      Yarı-zamanlı çalışan personel 'in sigortası bizim tarfımızdan yapılmaktadır. Siz sadece kararlaştırılan hizmet ücretinin faturasını ödersiniz. Böylelikle işçi sigortası, stopajı, tazminat gibi maliyet ve yükümlülükleriniz olmaz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ? 

Etiket; yasal iş adresi, yasal ofis adresi, sanal adres, sanal iş adresi, istanbul sanal ofis, istanbulda sanal iş adresi, istanbulda yasal iş adresi, yasal adres, yasal işyeri adresi, yasal şirket adresi, istanbulda yasal şirket adresi, sanal şirket adresi, sanal ofis, yasal adreste şirket kurulumu, sanal ofiste şirket kurmak, şirket kuruluşu için sanal ofis, yasal adreste firma kurulumu, firma kurulumu için sanal ofis, şirket kuruluşu için yasal adres

 Sanal Ofis Çözümleri - Yasal İş Adresi

Sanal Ofis Hizmetleri 06.01.2021

Şirketiniz için yasal adrese mi ihtiyacınız var ? 

Sanal Ofis Nedir ? 

 

      Sanal ofis, fiziki bir işyerine ihtiyaç duymayan firma sahiplerinin faydalandığı bir uygulamadır. Yeni bir şirket / firma kurak için ,resmi olarak gösterilebilecek bir işyeri adresine ihtiyaç vardır.  Ancak fiziki bir işyerinin kiralanması, eşyaların temini, fatura, aidat ve stopaj gibi ödemeler, girişimciler için ağır bir yük oluşturabilmektedir. Sanal ofisler de bu noktada, özellikle ticari faaliyetleri için fiziki bir işyerine ihtiyaç duymayan şirketler için , çok uygun maliyetlerle  bir alternatif olmaktadır. 

 

 

Sanal Ofis Yasal mı ?

 

    Sanal ofis yasaldır. Türk Ticaret Kanunumuzda da belirtldiği üzere , sanal ofis adresleri , Türkiye 'de tamamen yasal ve kanunlara uygundur.  Kanunlar açısından önemli olan husus, firmanıza ulaşılabilecek bir adres ve iletişim kanallarının olmasıdır. Siz de bir şirket kurmak ve ticari faliyetlerde bulunmak istiyor, ancak ilk aşamada işyeri kiralayıp operasyonel destek için personel alarak yüklü gider kalemleri altına girmek istemiyorsanız, ilk etapta sanal ofis ile başlamanız ideal olacaktır. Böylece uygun maliyetlerle birçok  iş yükünden kurtulmuş olursunuz. 

 

 

 

Ev Adresimi Yasal Şirket Adresi Olarak Gösterilebilir Miyim ? 

 

      Evinizden Home ofis tarzında çalışıyorsanız, ev adresinizi yasal işyeri adresi olarak göstermek isteyebilirsiniz. Lakin bunun yapabilmesi için pek çok koşulun aynı anda sağlanması gerekliliğini bilmeniz gerekir. Öncelikle ev size ait değilse, kiracıysanız, ev sahibinize , yasal olarak durum hakkında bilgi vermek ve yazılı rızasını almak zorundasınız. Ayrıca, kanunlara göre apartman dairesinde ikamet edenler, bu adreste ticari faaliyetlerde bulunabilmek için , diğer daire sahiplerinin de yazılı onayını alması gerekiyor.


    Diğer yandan; evinizin net aylık kira bedelinin %25 'i kadar, her ay stopaj vergisi de ödemeniz gerecektir. Örneğin, evinizin aylık net kira ödemesi 2.000 TL ise, şirket kurulumundan sonra, her ay 500 TL ( 2.000 X %25)  stopaj vergisi ödemeniz olacaktır. Sanal ofis kullanımında, aylık ödemeleriniz için fatura alacağınız 'dan, bu faturayı şirket gideri olarak gösterebili, ayrıca stopaj vergisi ödemezsiniz. 

 

 

 

Sanal Ofisten Kimler Faydalanabilir ?

 

          Sanal ofisten, ticari faaliyetleri için fiziki bir işyerine ihtiyaç duymayan tüm şirketler faydalanabilmektedir.  Limited şirketler, Anonim şirketler, Şahıs şirketleri , Avukatlar, Doktorlar, Mimarlar, Mühendisler, Web tasarımcılar, freelance çalışanlar, tasfiye sürecine giren firmalar v.s. 

 

 

 

Sanal Ofis Kullanımının Avantajları Nelerdir ? 

 

           Sanal Ofis kullanımının en büyük avantajı maliyetlerin çok düşük olmasıdır. Uygun maliytlerle alacağınız sanal ofis hizmetinde aylık ödemeleriniz için alacağınız faturayı şirketinizde gider olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, elektrik, su, aidat, temizlik, güvenlik ve stopaj ödemeleri gibi ek maliyetlerle uğraşmadan, işinize odaklanırsınız. 

 

             Operasyonel destek alırısnız. İşyerinizden bağımsız ve özgür olarak ticari faaliyetlerinizi yürütürken, firmanız adına gelen kargo, posta, kurye'ler takip edilerek size raporlanır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, diğer ihtiyaçlarınız için uygun maliyetler le destek alırısnız. 

 

Güncel Sanal Ofis Maliyetleri İçin İletişime Geçiniz

Sanal Ofis Servis Listesi                 Economy     Avantage    Platinium     Business


Sanal İş Adresi - Kartvizit Adresi                                      +                              +                              +                                +

Posta, Kargo , Kurye Takibi Ve Bildirimi                          +                              +                              +                                +

Tebligat Takibi Ve Bildirimi                                                                                +                              +                                +

Vergi Levhasında Gösterebileceğiniz 

Resmi Adres                                                                                                        +                              +                               +

Şirketinize Özel IP Telefon Numarası                                                                                                +                               +

Çağrılarınıza Yanıt Veren Sekreter                                                                                                     +                                +

Toplantı Odası Kullanımı  (Ayda)                                                                                                   6 saat                   12 saat

Yüksek Hızda Limitsiz İnternet Kullanımı                                                                                          +                                +

Toplantı Odasına Su Ve Sıcak İçecek İkramı                                                                                      +                                +

Ortak Çalışma alanında Çalışma masası 

temini ve iş günlerinde kullanımı                                                                                                                                          +  

Ortak Yazıcı Kullanımı ( Ayda 100 Sayfa)                                                                                                                              +​​​​​​​